خانه » انواع لیفتراک » لیفتراک کوماتسو

لیفتراک کوماتسو

لیفتراک کوماتسو

لیفتراک کوماتسوی ژاپن

****قابل توجه کلیه مشتریان مانی لیفتراک کلیه لیفتراکهای این شرکت با شش ماه گارانتی وده سال خدمات پس از فروش ارائه میگردد.****

از سال 1921، کوماتسو جلودار و پیشگام در زمینه تولید محصولاتی متناسب با نیازهای رشدیافته جهانی بوده است. کوماتسو وظیفه اجتماعی خود می داند که به عنوان واحدی بین المللی در زمینه کسب و کار راه حل هایی را برای افزایش کارآیی و کاهش هزینه های کارکردی بیابد.

با لیفتراک کوماتسو آسایش و آرامش را تجربه کنید. قدرت میدان دید وسیع، کاهش سر و صدا و لرزش، کاهش خستگی کاربر و افزایش بهره وری و فناوری پاک از ویژگی های لیفتراک کوماتسو است.

لیفتراک کوماتسو

سامبر ۱۹۸۹ دفتر بین الملل اروپای کوماتسو در بلژیک برای گسترش کار در اروپا تاسیس شد.حتما نام یا تجهیزات کوماتسو را در مکان های ساخت وساز یا کار در جاده های بزرگراهی دیده اید. که سخت در حال کردن برای ساختن آینده ای بهترند. کوماتسو تاریخی غنی دارد که به سال ۱۹۱۷ برمی گردد . زمانی که صنعت معدن تاکیوشی کارخانه آهن کوماتسو را بنیان نهاد که ابزارآلات ماشینی و تجهیزات معدن سازی را برای استفاده در وطن بسازد. چهار سال بعد یعنی سال ۱۹۲۱ کوماتسو با مسئولیت محدود شکل گرفت و در سال ۱۹۳۱ اولین تراکتور مزرعه و بولدزر ژاپن را تولید کرد.

کوماتسو در سال ۱۹۵۳ شروع به تولید لیفتراک ها، کامیون های کمپرسی و وسایلی ویژه متناسب با هدف کرد. دو سال بعد اولین تجهیزات تولیدی اش را به آرژانتین صادر کرد. اولین دفتر خارج از کشور این کمپانی در هند در سال ۱۹۶۴ گشایش یافت. در همان سال اولین لیفتراک در استرالیا ارائه شد. از سال ۱۹۴۵، شرکت لیفتراک کوماتسو بطور سریع رشد یافت . حتی شرکت لیفتراک کوماتسو در سال ۱۹۷۶ برای افزایش نیاز روزافزون برای فرآورده های آن در شمال آمریکا تاسیس شد.

http://manilifttruck.com/category/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa%d8%b1%d8%a7%da%a9-%da%a9%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa%d8%b3%d9%88/ http://manilifttruck.com/category/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa%d8%b1%d8%a7%da%a9-%d8%aa%d9%88%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%a7/

یک دیدگاه بگزارید

شما باید وارد شوید با بتوانید دیدگاه بگذارید