02133388300
manilifttruck@yahoo.com

لیفتراک تویوتا مانی لیفتراک

لیفتراک تویوتا مانی لیفتراک

لیفتراک تویوتا

لیفتراک تویوتا مانی لیفتراک: کلیه لیفتراک های تویوتا که توسط نمایندگی مرکزی ایرتویا (نماینده انحصاری تویوتا موتورز کورپورشن) عرضه می گردد، دارای یکسال یا 2500 ساعت کاری (هرکدام زودتر فرا رسد) گارانتی خدمات پس از فروش می باشد. در دوره گارانتی 4 سرویس رایگان توسط شرکت به خریدار دستگاه ارائه می شود. که براساس مدت زمان کارکرد دستگاه در موعد مقرر انجام می گیرد.

این سرویس ها عبارتند از:

فروش لیفتراک تویوتا, خدمات فروش و پس از فروش لیفتراک تویوتا.

لیفتراک ٥ تن تویوتا

لیفتراک ٣ تن تویوتا

لیفتراک ٢.٥ تن تویوتا

لیفتراک تویوتا دکل بلند

دستگاه لیفتراک تویوتا ۳تن

لیفتراک 2 تن برقی

لیفتراک تویوتا مانی لیفتراک

 

آیا به دنبال بهترین مرکز فروش لیفتراک تویوتا هستید؟ چطور می توان لیفتراک مورد  نیاز را تهیه کرد؟

برای خرید لیفتراک تویوتا توجه به چه فاکتور هایی اهمیت دارد؟ شرکت ایران لیفتراک، علاوه بر فروش لیفتراک تویوتا در زمینه فروش لیفتراک کوماتسو نیز بسیار خبره است. عوامل زیادی بر طول عمر لیفتراک تأثیر می ‌گذارند، اما قبل از بررسی این موارد، درک چگونگی اندازه‌گیری «دوام» لیفتراک بسیار مهم است.

 

دوام لیفتراک

دوام یک لیفتراک دقیقاً مانند مایل ها در یک ماشین با ساعت اندازه گیری می شود. اگر بخواهید به یک شیفت کاری نگاه کنید که دارای 8 ساعت روز کاری است، باید انتظار داشته باشید که یک لیفتراک در آنجا 2000 ساعت در سال کار کند. طول عمر متوسط ​​یک لیفتراک 10000 ساعت است. همچنین ذکر این نکته ضروری است که دیدن لیفتراک‌هایی که بیش از 20000 ساعت از برندهای باکیفیت ‌تری مانند تویوتا کار می‌ کنند، معمول است.

برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.